Není CFM jako CFM® aneb kupujte kvalitu!

Že je nemožné držet dietu a zároveň budovat svaly? S IsoPrime CFM®, jedním z nejprodávanějších CFM® isolátů v Evropě, můžete zvládnout i to!

Ptáte se, jak je to vůbec možné?

Pravé CFM® totiž neobsahuje žádný přidaný cukr nebo tuky a proto je tím ideálním, co zařadit do redukční diety nebo jako večerní pamlsek pro ty, co nemůžou spát a zároveň si hlídají figuru. Za vším stojí unikátní patentovaný proces výroby - CFM®, který jako jediná na světě používá firma Glanbia®.

 

cfm Díky nám nyní máte možnost i Vy vyzkoušet jediný opravdový patentovaný CFM®. Amix™ přináší IsoPrime CFM, nejprodávanější CFM Isolát 90% v EU, vyvinutý právě ve spolupráci s firmou Glanbia®. I u nás platí - pokud člověk chce to nejlepší - musí spolupracovat s těmi nejlepšími!

 

Společnost Glanbia® jako první na světě vyvinula unikátní technologický proces čištění WPC (syrovátkového proteinového  koncentrátu) - CFM® a je jediným držitelem patentu výroby CFM®glanbia-cfm"Mlékárenští technologové si dlouho lámali hlavu, jak oddělit ušlechtilé bílkoviny ze syrovátky od dalších látek, částečně rozpuštěných (emulgovaných) v tekuté fázi zasířeného mléka, tj. od sražených (denaturovaných) bílkovin, cholesterolu a mléčného tuku. Separační metoda, která vyřešila tento problém se nazývá mikrofiltrace a technologický proces je známý jako mikrofiltrace se zkříženým tokem (Cross Flow Microfiltration = CFM®). Při ní se používají speciální keramické filtry, které propouštějí pouze syrovátkový protein, zatímco ostatní nežádoucí složky se zachytávají uvnitř filtru. 

Při CFM® technologii nepřichází ušlechtilá bílkovina do styku se žádnými agresivními chemikáliemi (kyselina chlorovodíková, louh sodný), které se používají při výrobě bílkovinných izolátů metodou tzv. iontoměničové separace. Metoda CFM® je tedy čistě fyzikální metoda při které nedochází k chemickým změnám syrovátkové bílkoviny. Získáme ji na konci celého technologického procesu ve zcela přírodní a čisté formě. To je hlavní důvod proč mají všechny naše produkty s patentovaným CFM® vysokou biologickou hodnotu."

 

Takto vypadá originální patentovaný CFM® - IsoPrime CFM Isolate.

 

Na následujícím obrázku si můžeme porovnat dva vzorky proteinů vyrobených formou "CFM". Oba vzorky mají přiblížně stejnou hmotnost 30g (+/- 1g). Všimněte si markatního rozdílu ve struktuře a objemu obou testovaných vzorků. (barevnost je dána příchutí - neznámý vzorek (karamel), Amix IsoPrime CFM® Isolate(vanilka).

 

Sami si zkontrolujte, jak vypadá váš protein, zda odpovídá jeho vzhled pravému CFM® Isolátu.

 

Pozor: I u konkurenčních výrobků můžete narazit na označení CFM - jedná se však o klamavé použití této “zkratky”. Výrobce, který Vám poskytne takový výrobek, nemůže zaručit stálost a 100% kvalitu suroviny. My si to však dovolit můžeme a to díky nadstandardním vztahům s firmou Glanbia®. My si za svou kvalitou stojíme. Takže pokud chceš opravdové CFM®, ber jedině to s logem Glanbia® a registrovanou známkou CFM®.

Více naši proteinů, ve kterých najdete originální patentovaný WPI (syrovátkový proteinový isolát) vyrobený formou CFM®  Klikni zde.