• MADMAX  Signature - MFG 880
Akce

MADMAX Signature - MFG 880

Rukavice 880 SGN byla speciálně vyvinuta pro ty nejnáročnější tréninky těžkých atletů.

Kdy bude zboží u Vás

DPD Private

Můžete mít již: 26. 6. 2019

DPD Classic

Můžete mít již: 26. 6. 2019

PPL Private

Můžete mít již: 26. 6. 2019

PPL Business

Můžete mít již: 26. 6. 2019

Česká pošta - do ruky

Můžete mít již: 26. 6. 2019

Česká Pošta - balík na poštu

Můžete mít již: 26. 6. 2019

DPD Classic Slovensko

Můžete mít již: 27. 6. 2019

Osobní odběr

Můžete mít již: 25. 6. 2019

PPL Slovensko

Můžete mít již: 27. 6. 2019

Varianty produktuNapsat recenzi

Cílová skupina: rukavice 880 SGN byla speciálně vyvinuta pro ty nejnáročnější tréninky těžkých atletů. Je vývojovým darem profesionálních sportovců, kteří se na její konstrukci a designu několik let podíleli, svým kolegům.

Použité materiály: rukavice jsou vyrobeny z prvotřídní prací kůže, umožňující opakované praní v automatických pračkách a trvanlivé a prodyšné 4 way lycry.

Popis rukavic: dlaň je vyrobena z dvojité, anatomicky prošité vrstvy kůže doplněné komfortním polstrováním. Hřbet ruky je vyroben dokonale seskládaných vrstev kůže a 4 way lycry, tak aby zajišťoval maximální prodyšnost rukavic při zachování ochrany a zpevnění celé ruky a zápěstí. Dlaň a hřbet ruky jsou spojeny speciálně tvarovanými klíny, které zajišťují přirozené předehnutí prstů pro dokonalý úchop činky, nebo adaptéru bez jakéhokoliv shrnování kůže uvnitř dlaně, nebo na jejím okraji. Okolo zápěstí je široká omotávka z prvotřídní kůže a polyesteru zajišťující dokonale stabilní polohu zápěstí při cvičení. Je zde maximální snaha o to předejít nežádoucí nadměrné tenzi v oblasti zápěstí a vyhnout se tak zranění této velmi citlivé části ruky. Na hřbetové části prostředníčku a prsteníčku je rukavice doplněna malými úchyty pro snadné svlékání.

Celkový design rukavice potom už jen dotváří dojem z toho pro koho je rukavice určena - kulturistům a ostatním silově trénujícím sportovcům, kteří jsou ochotni zajít až na samotnou hranu možností, nemají strach z bolesti a jdou si za svým předem určeným cílem.

Doplňky:rukavice se prodává v plechové krabičce hard designu opatřené závěsem z ocelového lanka, který po vyjmutí slouží jako stylová klíčenka.

Upozornění: rukavice rozhodně není určena pro zádné slečinky!!! Pokud nemáš chuť opravdu tvrdě trénovat vyber si raději nějakou jinou tahle rukavice prostě není pro TEBE!!!

Tabulka velikostí

Vložit recenzi

Vložit komentář