Top výběr produktů Barbory Mlejnecké

Nejoblíbenější produkty Barbory Mlejnecké

Zeptali jsme se členky Amix Teamu Barbory Mlejnecké jaké produkty od Amix Nutrition jsou její nejoblíbenější a proč.

 

Za mě jeden z nejlepších spalovačů na našem trhu. Jeho účinek cítím již po několika minutách a odcházím do šatny kompletně zpocená. Thermocore rozhodně není pro začátečniky a osoby citlivé na kofein, proto doporučuji začít s doporučenou dávkou. 

 

 

ISOHD 90 CFM

Dlouho jsem nemohla najít protein, který by mi vyhovoval a tímto jsem však maximálně spokojena! Dávám ho po každém tréninku cca 30g. Moje neoblíbenější příchuť je IsoHD 90 CFM (Double Dutch chocolate), ale doporučuji vyzkoušet i další. Snažím se celoročně udržovat ve formě a díky tomuto proteinu se mi to i daří, protože obsahuje minimum sacharidů a tuků!  Za mě jasná volba! 

L-glutamine + BCAA POWDER

Jak již zmiňoval Milan, ideální kombinace těchto dvou složek na regeneraci v jednom. Odměrku (6g) dávám hned po ránu a během tréninku. A vlastně kdykoliv mám chuť na něco sladkého. Jejich dokonalá chuť je totiž velmi návyková! Doporučuji příchuť Mango! 

ZERO HERO

Oblíbené tyčinky se zanedbatelným obsahem cukru, tudíž jsou vhodné i do diety. Ráda si na nich pochutnám během pauzy v práci. Doporučuji Zero Hero příchuť čoko-kokos. TOP!

EXCLUSIVE BAR

Chuťově asi nejlepší tyčinka na trhu, kde musím vypíchnout příchuť White Chocolate. Lepší "proteinovku" jsem nikdy neměla. Snad proto je i stále vyprodaná a v Amixu je nestačí vyrábět :)

VITAMÍNY A MINERÁLY

Má každodenní základní škála vitamínů a minerálů, na které by měl dbát každý z nás.