Výběr produktů Milana Šádka

Tento víkend se konalo Mistrovství České republiky mužů a žen v kulturistice a fitness, které jsme jako firma Amix Nutrition podporovali na pozici hlavního partnera.  Nechyběl zde již tradičně ani stánek Amixu a členové Amix Teamu. Při této příležitosti jsme se zeptali Milana Šádka na jeho neoblíbenější produkty z naší nabídky.

Proteiny:

HydroPure Whey Protein - "podle mě nejlepší protein na trhu. Obsahuje rychle vstřebatelný protein a k tomu je chuťově fantastický. Používám ho vždy po tréninku v dávce 30-50g".

OptiWhey™ CFM Instant Protein - ideální protein pro všechny příležitosti. Vhodný nejen po tréninku, ale i jako dochucení jídel. Např. moje oblíbená snídaně je ovesná kaše s proteinem nebo večer ho přidávám do tvarohu. Chuťově výborný a hlavně kvalitní protein složený ze tří druhů syrovátkových proteinů.

Aminokyseliny:

Glutamine + BCAA powder - tahle kombinace mi obrovsky vyhovuje, protože tyto dvě složky nemusím brát zvlášť  Používám to hlavně při tréninku, ale běžně si tím dochucuji i normální vodu, aby se to lépe pilo a já dodržel dostatečně vysoký pitný režim a zároveň dostatečný přísun aminokyselin pro regeneraci.

Tryptophan PepForm® Peptides - večer mezi posledním a přeposledním jídlem si dávám 6 tablet Tryptophanu pro lepší spánek a pro zlepšení celkové regenerace. Spánek je podle mého názoru nejdůležitější forma regenerace, proto bychom měli dbát na jeho kvalitu.

GlycoDex PureGainery a sacharidy:

GlycoDeX® PURE - forma sacharidu, která je skvěle rozpustná a nezatěžuje trávicí systém během cvičení. Využívám ho během náročnějších nebo delších tréninku, jako třeba na trénink stehen nebo zadových svalů. Rozpustím cca 30-50g GlycoDexu v 1,5 litru vody, přidám 2 odměrky Glutamine + BCAA a přijímám tyhle látky průběžně během celého tréninku, díky čemuž jsem schopný na konci tréninku cvičit s vyšším množstí energie.

Vitamíny a minerální látky:

 

Všechny 4 produkty jsou pro mě nutností. Lidi často přijímají dostatek makroživin, ale zapomínájí i na ty nejzákladnější věci jako antioxidanty, bez kterých organismus nemůže pracovat nejefektivněji. Jako vrcholový sportovec mám samozřejmě zvýšené nároky na příjem antioxidantů a z běžné stravy nejsem schopný všechny nároky pokrýt. MultiHD je komplex multivitaminu a miltiminerálů, který užívám každý den během snídaně společně s 1g Vitaminem C.

Nechybí ani 3g Omega3 rybího tuku, jelikož ryby nejsou v mém jídelníčku běžnou součástí, tak tento zdravý tuk doplňuji ve formě kapslí. ProbioHD užívám spíše preventivně. Je to kombinace probiotik a prebiotik a slouží k udržení pozitivní mikroflóry ve střevech, jejichž správná funkce je nesmírně duležitá pro imunitní systém.

Spalovače tuků:

ThermoCore - tento produkt dlouhodobě pobažuji za jeden z nejlepších spalovačů na trhu. Nejen, že obsahuje látky napomáhající spalování tuku, ale současně má v sobě dost stimulantů, které vás vyburcují k delšímu nebo intenzivnějšímu výkonu, což se pozitivně projeví na spálené energii.

Proteinové tyčinky:

Zero-Hero 31% Protein bar - luxusně chutnající tyčinky s nízkým obsahem sacharidů. Tyčinka, na které si můžete i v dietě pochutnat, jen to nesmíte přehánět :)

Exclusive Protein Bar - jedna z nejlépe chutnajících tyčinek na trhu. Obsahuje 25% bílkovin a je návykově dobrá, tak to s nimi nepřehánějte. Pokud vám chutnají margotky, tak zkuste příchuť Carribean Punch.